МАКСИМ БУРБАК: ЄС ПІДТРИМУЄ РЕАЛІЗАЦІЮ УСІХ ЗАПЛАНОВАНИХ ІНФРАСТРУКТУРНИХ ПРОЕКТІВ В УКРАЇНІ

MIU-bНа сьогодні основні завдання Міністерства інфраструктури України – створення умов для транспортування вітчизняних товарів до країн Євросоюзу, стовідсоткове використання транзитного потенціалу країни та залучення інвестицій в оновлення інфраструктури України. На цьому наголосив Міністр інфраструктури України Максим Бурбак, відкриваючи 27 травня пленарне засідання Міжнародного транспортного тижня в Одесі.

«Україною вже підписано політичну частину Угоди про асоціацію з ЄС, сподіваємось відповідно до заяв європейських партнерів на підписання найближчим часом й зони вільної торгівлі, й вже зараз в односторонньому порядку для наших товарів відкрито кордони ЄС, і ми, транспортники, першочергово повинні забезпечити їх переміщення по Європі. Друге завдання: скориставшись вигідним географічним положенням, на 100% використовувати транзитний потенціал нашої держави. Й третє – залучення інвестицій в інфраструктуру України», — зазначив Максим Бурбак.

Міністр інфраструктури повідомив, що є підтримка Уряду стосовно надання гарантій на 12,5 млрд грн. для оновлення залізничної інфраструктури. Зокрема кошти заплановано спрямувати на модернізацію рухомого складу й електрифікацію напрямку Одеса-Миколаїв. А з Євросоюзом, за словами Максима Бурбака, напрацьовані рішення по будівництву вузькоколійної ділянки, що з’єднає Львів із Варшавою, будуть проведені двосторонні перемовини щодо вузькоколійки між Перемишлем і Львовом.

Також Україна та ЄС зацікавлені в організації транспортного сполучення між Балтійським і Чорним морями. Крім цього, нещодавно у Софії (Болгарія) у рамках зустрічі Міністрів транспорту країн-учасниці ОЧЕС підписано спільну заяву між Україною, Молдовою та Румунією щодо пріоритетності розбудови дорожньої інфраструктури у районі Чорного моря. А завдяки кредитній допомозі міжнародних фінансових організацій продовжується будівництво Бескидського тунелю, реконструкції дороги Київ-Харків-Довжанський, підходів до Києва тощо.

«Я вдячний членам українського Уряду та колегам з ЄС за підтримку у реалізації цих проектів. У свою чергу Міністерство інфраструктури робитиме усе можливе, щоб імплементувати їх у життя», — сказав Максим Бурбак.

Прес-служба МІУ

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

%d такие блоггеры, как: