БОРИС КОЛЕСНІКОВ: ДЛЯ ЗАЛУЧЕННЯ ТРАНЗИТНОГО ВАНТАЖОПОТОКУ РЕАЛІЗОВАНО МАКСИМАЛЬНО ГНУЧКУ ТАРИФНУ ПОЛІТИКУ

У 2011 році транзит у морських торговельних портах України зріс на 20,8% – з 33 млн. тонн у 2010 році до 39,9 млн. тонн у звітному. Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр України – Міністр інфраструктури Борис Колесніков під час прес-конференції щодо підсумків роботи в 2011 році.
Віце-прем’єр-міністр України наголосив, що впродовж року Міністерство інфраструктури України проводило активну та цілеспрямовану роботу, спрямовану на збільшення потоку транзиту до вітчизняних портів. Для залучення транзитного вантажопотоку реалізовано максимально гнучку тарифну політику. За словами Бориса Колеснікова, завдяки наданню транзитерам тарифних преференцій – знижок від 18% до 50% до граничних акордних ставок плати за виконання навантажувально-розвантажувальних робіт з транзитними вантажами в українських портах – вдалося зберегти існуючі та залучити додаткові вантажопотоки.
Проведено значний обсяг робіт і для залучення до вітчизняних портів контейнерних вантажів, що оброблюються в режимі «трансшипменту».
Загальний обсяг переробки вантажів українськими морськими портами, за підсумками 2011 року, склав 113,7 млн. тонн вантажів – це на 5,6% більше порівняно з аналогічним показником 2010 року.
«Ми хочемо і надалі цю позитивну динаміку зберегти», – сказав Борис Колесніков. Він також підкреслив, що в усіх морських торговельних портах закуповується нова техніка, оновлюється обладнання, тож переоснащення портів сприятиме покращенню їх роботи.
                                                            Прес-служба МІУ
Реклама

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

%d такие блоггеры, как: