Реорганізація Державної служби морського та річкового транспорту буде завершена найближчим часом

Утворено комісію з проведення реорганізації Державної служби морського та річкового транспорту. Відповідне рішення було схвалено сьогодні, 29 червня 2011 року, під час засідання Кабінету Міністрів України.
Відповідно до рішення, головою Комісію призначено заступника Голови Укрморрічфлоту Бориса Козиря.
Нагадаємо, Указом Президента України від 09.12.2010 № 1085/2010 «Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади» було прийнято рішення про утворення Міністерства інфраструктури України, Державної автотранспортної служби України, Державної авіаційної служби України, Державної служби зв’язку України, Державної служби морського та річкового транспорту України шляхом реорганізації Міністерства транспорту та зв’язку України.
Указом Президента України від 06.04.2011 № 370/2011 «Питання оптимізації системи центральних органів виконавчої влади» було утворено Державну інспекцію України з безпеки на морському та річковому транспорті шляхом реорганізації Державної служби морського і річкового транспорту України.
20 квітня 2011 року на засіданні Кабінету Міністрів України було схвалено План, яким Міністерству інфраструктури України надано доручення підготувати і подати в установленому порядку Кабінету Міністрів України проекти розпоряджень щодо утворення комісії з ліквідації і реорганізації відповідних органів.
Укрморрічінспекція, яка є правонаступником Державної служби морського і річкового транспорту України, реалізовуватиме державну політику в сфері безпеки на морському та річковому транспорті, здійснюватиме відповідно до законодавства державний нагляд (контролю) за безпекою на морському та річковому транспорті, а також надаватиме адміністративні послуги у сфері морського та річкового транспорту.

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

%d такие блоггеры, как: