У морських портах введено знижки на обробку транзитних вантажів

Вступив у силу наказ Мінінфраструктури «Про розміри знижок до граничних акордних ставок плати за виконання навантажувально-розвантажувальних робіт з транзитними вантажами в портах України на 2011 рік», який встановлює знижки на роботи з транзитними вантажами у всіх вітчизняних портах. Розмір знижок коливається від 18% до 50% — в залежності від виду вантажу та порту.

Це, за попередніми розрахунками, дозволить у 2011 році отримати близько 466 млн. грн. доходів від таких операцій та перерахувати близько 41 млн. грн. податку на прибуток підприємств до державного бюджету. 

Аналіз ефективності застосування знижок у минулому показує, що такий крок є дієвим і виправданим. Так, протягом IV кварталу 2009 року та січня-вересня 2010 року (фактичний термін дії знижок) вдалося залучити додатково близько 8 822 тис. тонн транзитних вантажів. Такі результати дають змогу прогнозувати, що у 2011 році цей показник буде значно перевищено.

Проект нормативно-правового акту розроблено фахівцями Держслужби морського та річкового транспорту (Укрморрічфлоту) та зареєстровано Міністреством юстиції України 24 грудня за № 1332/18627.

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

%d такие блоггеры, как: