Мінтрансзв’язку вводить знижки до 50% на обробку транзитних вантажів у портах

Міністерство транспорту та зв’язку України  знизить ставки на виконання робіт з транзитними вантажами у вітчизняних портах на 2011 рік. Розмір знижок коливається від 18% до 50% — в залежності від виду вантажу.

«Цей крок збільшить обсяг перевезень транзитних вантажів у напрямку українських портів, підвищить рівень прибутковості портів та збільшить відрахування до Держбюджету», — прогнозує результат Міністр транспорту та зв’язку Костянтин Єфименко. 

 Для реалізації цих прогнозів фахівцями Держадміністрації річкового і морського транспорту розроблений проект наказу  Мінтрансзв’язку «Про розміри знижок до граничних акордних ставок плати за виконання навантажувально-розвантажувальних робіт з транзитними вантажами в портах України на 2011 рік», який виноситься на публічне громадське обговорення.

Документ встановлює розміри знижок на роботи з транзитними вантажами у всіх вітчизняних портах, що, за попередніми розрахунками, дозволить у наступному році отримати близько 466 млн. грн. доходів від таких операцій та перерахувати близько 41 млн. грн. податку на прибуток підприємств до Державного бюджету.

Аналіз ефективності застосування знижок у минулому показує, що такий крок є дієвим і виправданим. Так, протягом IV кварталу 2009 року та січня-вересня 2010 року (фактичний термін дії знижок) вдалося залучити додатково близько 8 822 тис. тонн транзитних вантажів. Такі результати дають змогу прогнозувати, що у 2011 році цей показник буде значно перевищено.

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

%d такие блоггеры, как: